Silver Trial ERJ 20.06.2020
Tervetuloa Silver Trialin kolmanteen osakilpailuviikonloppuun! Silver Trialissa on yhteensä kolme kisaviikonloppua, ja jokainen niistä kerryttää pisteitä Silver Trial Cupia varten. Kutsuja on siis yhteensä kahdeksan, joihin osallistutaan kolmen ryppäissä. Voit myös osallistua kaikkiin samalla, lisätietoa osallistumisohjeissa! Kutsujen linkit on yksinkertaisesti vaihdeltavissa erj:n perässä lukevan numeron avulla.
Ensimmäinen kisaviikonloppu pitikin lyhentää kaksipäiväiseksi vastuuhenkilön edellisten tulosten ollessa jonossa niin pitkään, ettei ensimmäinen päivä ehtinytkään enää kalenteriin.
Ensimmäinen kisaviikonloppu pitikin lyhentää kaksipäiväiseksi vastuuhenkilön edellisten tulosten ollessa jonossa niin pitkään, ettei ensimmäinen päivä ehtinytkään enää kalenteriin.
VIP: 18.06.2020
Järjestäjä: Silver Hoof (SILV6975)
Vastuuhenkilö: Alisé (VRL-13542)
- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa
- Ratsastaja saa tuoda enintään 3 hevosta/luokka
- Yksi hevonen saa osallistua enintään yhteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH tunnus vapaaehtoinen.
- Arvontatapa on lyhyt arvonta.
Osallistuminen
- osoitteeseen [email protected]
- otsikolla ST ERJ 006-008, jos haluat osallistua vain tähän ryppääseen TAI ST ERJ 001-008, jos osallistut kaikkiin kahdeksaan (vip tähän 05.06.2020).
- osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-tunnus
Luokat
1. 80cm
2. 100cm
3. 140cm
Järjestäjä: Silver Hoof (SILV6975)
Vastuuhenkilö: Alisé (VRL-13542)
- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa
- Ratsastaja saa tuoda enintään 3 hevosta/luokka
- Yksi hevonen saa osallistua enintään yhteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH tunnus vapaaehtoinen.
- Arvontatapa on lyhyt arvonta.
Osallistuminen
- osoitteeseen [email protected]
- otsikolla ST ERJ 006-008, jos haluat osallistua vain tähän ryppääseen TAI ST ERJ 001-008, jos osallistut kaikkiin kahdeksaan (vip tähän 05.06.2020).
- osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-tunnus
Luokat
1. 80cm
2. 100cm
3. 140cm
Osallistujat
Luokka 1
1. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
2. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
3. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
4. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
5. Knipse (VRL-14657) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437
6. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
7. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
8. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
9. Edgar Darwin (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
10. Piia Ihantoja (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
11. Valo (VRL-14859) - Aurora Borealis VH20-031-0142
12. Edgar Darwin (VRL-13542) – Bambi
13. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
14. April Darwin (VRL-13542) - KW Cordelia VH17-024-0036
15. Julia Autio (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
16. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
17. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
18. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
19. Jonna Vaissalo (VRL-10531) - Kototallin Olivi
Luokka 2
1. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
2. Jacki Cartagena (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
3. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
4. April Darwin (VRL-13542) – Baryton
5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
6. Aya Austin (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
7. Ada Granstad (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
8. Knipse (VRL-14657) - Kilvan Vislausmestari VH19-018-0880
9. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
10. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
11. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-027
12. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
13. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
14. Aya Austin (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
15. Tuire (VRL-00345) - Pilvipellon Hallantaika VH20-018-0326
16. R. (VRL-13369) - Baron Dante VH19-013-0055
17. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Kuukauna VH17-018-1456
18. Jonna Vaissalo (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
Luokka 3
1. Greg Darwin (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007
2. Knipse (VRL-14657) - Dancing Queen SHF VH17-222-0005
3. Greg Darwin (VRL-13542) – Zaffiro SHF VH20-222-0005
4. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
5. Aya Austin (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001
6. Aaron Nevanoja (VRL-13923) - Kastehelmen Carambola VH20-031-0071
7. Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
8. Knipse (VRL-14657) - Spazio SHF VH20-222-0004
9. Lithy (VRL-07127) - Kingsfall Pipevine VH17-209-0007
10. Aaron Nevanoja (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
11. Anamaria Antongiorgi (VRL-10531) - M.B. Osmi
12. R. (VRL-13369) - Echatere Joy VH17-012-0363
Luokka 1
1. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
2. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
3. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
4. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
5. Knipse (VRL-14657) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437
6. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
7. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
8. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
9. Edgar Darwin (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
10. Piia Ihantoja (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
11. Valo (VRL-14859) - Aurora Borealis VH20-031-0142
12. Edgar Darwin (VRL-13542) – Bambi
13. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
14. April Darwin (VRL-13542) - KW Cordelia VH17-024-0036
15. Julia Autio (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
16. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
17. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
18. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
19. Jonna Vaissalo (VRL-10531) - Kototallin Olivi
Luokka 2
1. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
2. Jacki Cartagena (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
3. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
4. April Darwin (VRL-13542) – Baryton
5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
6. Aya Austin (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
7. Ada Granstad (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
8. Knipse (VRL-14657) - Kilvan Vislausmestari VH19-018-0880
9. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
10. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
11. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-027
12. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
13. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
14. Aya Austin (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
15. Tuire (VRL-00345) - Pilvipellon Hallantaika VH20-018-0326
16. R. (VRL-13369) - Baron Dante VH19-013-0055
17. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Kuukauna VH17-018-1456
18. Jonna Vaissalo (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
Luokka 3
1. Greg Darwin (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007
2. Knipse (VRL-14657) - Dancing Queen SHF VH17-222-0005
3. Greg Darwin (VRL-13542) – Zaffiro SHF VH20-222-0005
4. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
5. Aya Austin (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001
6. Aaron Nevanoja (VRL-13923) - Kastehelmen Carambola VH20-031-0071
7. Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
8. Knipse (VRL-14657) - Spazio SHF VH20-222-0004
9. Lithy (VRL-07127) - Kingsfall Pipevine VH17-209-0007
10. Aaron Nevanoja (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
11. Anamaria Antongiorgi (VRL-10531) - M.B. Osmi
12. R. (VRL-13369) - Echatere Joy VH17-012-0363